Witamy, Gość. Zaloguj się, lub zarejestruj proszę.


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Maj 02, 2024, 12:47:49 pm

Zmień kolor:
Aktualności:
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
+  WILD WEST RANCH
|-+  Rok 2009
| |-+  Nasze imprezy, rajdy, tereny itp
| | |-+  Dwugodzinny teren - 23 października 2009 - Chrzest Shadowa i ... Majki
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek. « poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Dwugodzinny teren - 23 października 2009 - Chrzest Shadowa i ... Majki  (Przeczytany 5087 razy)
Szeryf Wild West Ranch
Sheriff
Old Westman
*****
Offline Offline

wiadomości: 817



Zobacz profil WWW Email
Dwugodzinny teren - 23 października 2009 - Chrzest Shadowa i ... Majki
« : PaĹşdziernik 23, 2009, 09:14:01 pm »

W teren pojechali...

Adam  -  Shadow / Dafne
Majka   -  Dafne / Shadow
Dawid  - Shakira
Phoenix- Agnieszka
Delta    - Piotr
Ozzy     - Kasia

Miał jeszcze pojechac Julek, ale obowiązki,,,Ok:):)
« Ostatnia zmiana: PaĹşdziernik 23, 2009, 11:36:24 pm wysłane przez Szeryf Wild West Ranch » Zapisane

Ahoj przygodo!!! www.wild-west.eu
Szeryf Wild West Ranch
Sheriff
Old Westman
*****
Offline Offline

wiadomości: 817



Zobacz profil WWW Email
Odp: Dwugodzinny teren - 23 października 2009 - Chrzest Shadowa i ... Majki
« Odpowiedz #1 : PaĹşdziernik 23, 2009, 09:17:02 pm »

Jak zwykle, towarzystwo dosyć długo się guzdrało z przygotowaniem koni i czas nieco się przedłużył...
Ja miałem spotkanie z Czarkiem Makiewiczem w sprawie występów Czarka i zespołu Babsztyl na "Country Rumia - Na wygnaniu", które odbędzie sie na początku lipca za rok, więc przyjechałem na rancho troszke później...
A tu...!!!!
« Ostatnia zmiana: PaĹşdziernik 23, 2009, 11:29:17 pm wysłane przez Szeryf Wild West Ranch » Zapisane

Ahoj przygodo!!! www.wild-west.eu
Szeryf Wild West Ranch
Sheriff
Old Westman
*****
Offline Offline

wiadomości: 817



Zobacz profil WWW Email
Odp: Dwugodzinny teren - 23 października 2009 - Chrzest Shadowa i ... Majki
« Odpowiedz #2 : PaĹşdziernik 23, 2009, 09:21:32 pm »

A tu.. Dwadzieścia minut po czasie, kilka osób na wybiegu depcze z konikami, reszty nie ma. Miałem niezły humor, ale i tak, pro-forma musiałem troszkę pokrzyczeć i poudawać, że jestem niezadowolony, żeby ich troszkę rozruszać i żeby popłynęła w nich szybciej krew...
Idę do stajni, a tam dwie dziewczynki, maja nieco kwaśne minki... Kasia i Majka, jeszcze siodłały swoje koniki... Za chwilkę popędziłem juz je na padok i z Dafne też tam dołączyłem.
Właśnie Majka miała wsiadac na Shadowa... I wtedy się zaczęło...:)
« Ostatnia zmiana: PaĹşdziernik 23, 2009, 11:29:37 pm wysłane przez Szeryf Wild West Ranch » Zapisane

Ahoj przygodo!!! www.wild-west.eu
Shirgin
Greenhorn
*
Offline Offline

Płeć: Female
wiadomości: 48


Zobacz profil Email
Odp: Dwugodzinny teren - 23 października 2009 - Chrzest Shadowa i ... Majki
« Odpowiedz #3 : PaĹşdziernik 23, 2009, 09:24:00 pm »

taaaaaaa, ja sie nie wypowiadam;/;/
« Ostatnia zmiana: PaĹşdziernik 23, 2009, 09:54:21 pm wysłane przez Szeryf Wild West Ranch » Zapisane

"Gdy zajrzymy w głąb wspaniałego, dzikiego serca konia, musimy żywić nadzieje, że znajdziemy tam nasze własne serce"
Szeryf Wild West Ranch
Sheriff
Old Westman
*****
Offline Offline

wiadomości: 817



Zobacz profil WWW Email
Odp: Dwugodzinny teren - 23 października 2009 - Chrzest Shadowa i ... Majki
« Odpowiedz #4 : PaĹşdziernik 23, 2009, 09:26:44 pm »

Właśnie Majka zaczęła wsiadac na Shadowa... Troszkę sie za długo wahała, ale wtem odbiła sie od ziemi i już, juz miała usiąść pięknie w siodle, gdy Shadow ruszył do przodu i Maja siadła na zadzie zszokowanego konia... Ups... Jeden skok, drugi, trzeci, a Maja jeszcze sie trzyma... No czwartego juz nie wytrzymała i się... puściła...:)
Huk było słychać chyba w Wejherowie i ziemia się zatrzęsła okrutnie... Shadow delikatnie mówiąc - się oddalił:)
W mig byłem na ziemi przy Majce, ale jej nic prawie nie było, za to wyrwa w ziemi była imponująca... Majka - Jutro taczkujesz tam ziemię!!!!
« Ostatnia zmiana: PaĹşdziernik 23, 2009, 11:30:00 pm wysłane przez Szeryf Wild West Ranch » Zapisane

Ahoj przygodo!!! www.wild-west.eu
Szeryf Wild West Ranch
Sheriff
Old Westman
*****
Offline Offline

wiadomości: 817



Zobacz profil WWW Email
Odp: Dwugodzinny teren - 23 października 2009 - Chrzest Shadowa i ... Majki
« Odpowiedz #5 : PaĹşdziernik 23, 2009, 09:35:34 pm »

Najwyraźniej Majce się spodobało, ze tak się o nią troszczymy i zaczęła udawać prawie nieżywą - tak mają niektóre zwierzątka...:)
Dawiad juz chciał krzyknąć: "łap konia", podobnie jak Maja go załatwiła kiedyś tam...
Pytam: Co boli?
Mówi: plecy!
Myślę sobie: "jo, jo... wyraźnie widziałem ja walneła dupskiem.." No ale w sumie kto wie gdzie u kobiety kończy się tyłek a zaczynaja plecy??? Tak naprawdę to rzecz umowna chyba. No nie ma co debatować, jak Maja mówi, że plecy to plecy... No chyba wie...:):)
Na wszelki wypadek, poprosiłem, by poleżała chwilkę... (Bałem się że natłucze w nerwach biednemu Shadowowi...) Jak juz troszkę się uspokoiła poprosilem by wsiadła na razie na Dafne...
A ja poszedłem do Shadowa. Jakby nie za bardzo mu spodobał sie ten pomysł, bo zaczął chowac się przede mną za Czarnego. Wreszcie miałem w ręce jego wodze i juz prowadziłem do miejsca gdzie chciałem na niego wsiąść. Najwyraźniej miał inny pomysł na ten wieczór...
« Ostatnia zmiana: PaĹşdziernik 23, 2009, 11:30:57 pm wysłane przez Szeryf Wild West Ranch » Zapisane

Ahoj przygodo!!! www.wild-west.eu
Szeryf Wild West Ranch
Sheriff
Old Westman
*****
Offline Offline

wiadomości: 817



Zobacz profil WWW Email
Odp: Dwugodzinny teren - 23 października 2009 - Chrzest Shadowa i ... Majki
« Odpowiedz #6 : PaĹşdziernik 23, 2009, 09:53:19 pm »

Shadow, najwyraźniej miał inny pomysł na ten wieczór...
Podniosłem nogę, by włożyć w strzemie, a gościu mi wykręcił "śrubę". Pewnie sobie pomyślał: "Co ja głupi, zrzuciłem Majkę, mam teraz luzik, a teraz ten grubas chce się na mnie się wpakować?? Ani mi się śni.. hehehe"
Wziąłem go troszke mocniej za pysk i popatrzyłem w jego oczy... Co zobaczyłem??? A no właśnie. Zobaczyłem przestrach, nie wiedział co od niego chcę i jak ma zareagować właściwie... Właściwie dla niego... Poczekałem kilka chwil i zrobiłem drugie podejście, energicznie usiadłem, ale rozluźniony... Skok, skok, skok... I powoli spokój... Troszke głaskania... Potem pierwsze nasze kroki nie wychodziły za bardzo... Ale powoli, powoli...
Zrobiliśmy, z wszystkimi konikami, kilka kółek na padoku, (Kasia z Ozzym czekała poza) wreszcie ruszyliśmy kolejno w stronę lasu, tylko, że tym razem Maja prowadziła na Dafne...
« Ostatnia zmiana: PaĹşdziernik 23, 2009, 11:31:35 pm wysłane przez Szeryf Wild West Ranch » Zapisane

Ahoj przygodo!!! www.wild-west.eu
Szeryf Wild West Ranch
Sheriff
Old Westman
*****
Offline Offline

wiadomości: 817



Zobacz profil WWW Email
Odp: Dwugodzinny teren - 23 października 2009 - Chrzest Shadowa i ... Majki
« Odpowiedz #7 : PaĹşdziernik 23, 2009, 09:58:12 pm »

taaaaaaa, ja sie nie wypowiadam;/;/

Ok, pomiędzy żartami, należy się małe sprostowanie!!!

Kasia i Maja, pomagały pozostałym przygotować konie, więc na koniec zostały same z siodłaniem swoich - CZEŚĆ i CHWAŁA
Zapisane

Ahoj przygodo!!! www.wild-west.eu
Angel
Little cowboy
**
Offline Offline

Płeć: Female
wiadomości: 76


"Szczęście leży na końskim grzbiecie"


Zobacz profil Email
Odp: Dwugodzinny teren - 23 października 2009 - Chrzest Shadowa i ... Majki
« Odpowiedz #8 : PaĹşdziernik 23, 2009, 10:23:04 pm »

Nawet tak smutny i pochmurny dzien potrafi byc wesoły- na rancho.. I chwała mu za to :)
 Czy to aby koniec waszych przygód z tego dnia? Zaczęło się nieźle ;)
Zapisane

"Nie sztuką jest kochać konie,sztuką jest by konie pokochały Ciebie"
Im więcej używasz wodzy, tym mniej koń używa swojego mózgu
Jeździć konno może nauczyć się każdy, ale jazda w harmonii z koniem to sztuka


www.angelphotography.dbv.pl
Majka :)
Little cowboy
**
Offline Offline

Płeć: Female
wiadomości: 51


Zobacz profil Email
Odp: Dwugodzinny teren - 23 października 2009 - Chrzest Shadowa i ... Majki
« Odpowiedz #9 : Listopad 02, 2009, 12:19:26 am »

Wypadałoby dokończyć no nie..? ;)..
Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

WILD WEST RANCH | Działające na SMF 2.0.15.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 34 zapytaniami.