Witamy, Gość. Zaloguj się, lub zarejestruj proszę.


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Marzec 29, 2024, 10:49:06 am

Zmień kolor:
Aktualności:
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
+  WILD WEST RANCH
|-+  Nasze konie
| |-+  Shogun
| | |-+  Pomalutku.....
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek. « poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Pomalutku.....  (Przeczytany 2315 razy)
Aldona
Greenhorn
*
Offline Offline

wiadomości: 3


Zobacz profil Email
Pomalutku.....
« : Kwiecień 15, 2008, 07:54:42 pm »

Dopiero zaczynam.....więc witam wszystkich cieplutko i od razu opowiem o swoich fantastycznych przeżyciach z Shogunem. Wiem, wiem....kochacie Go tu wszyscy i wcale sie nie dziwię:) Kochany konik! Gdyby jeszcze nie był taki uparrrrrty :) No cóż.... dopiero się Go uczę i nie wiem tak naprawdę jak nad nim panować, mówię  mu w lewo to on staje albo idzie w prawo...He, he no oczywiście, że  jeszcze do końca nie mówię mu tego porządnie i wcale sie nie dziwie, że ma mnie za głupia....Ale dzisiaj to sie po prostu ze mnie śmiał...Mówię mu idź - a on stoi i nic, a jak sie na mnie spojrzał....o rany, normalnie uśmiech w oczkach, i gdyby mógł coś powiedzieć tobym usłyszała - i co? nie dasz rady, hehe tylko i tak nie umiałam sobie z nim poradzić i tak sobie staliśmy, ja i on....Mimo wszystko cudne. I wybaczam mu upartość a sobie życzę więcej cierpliwości i ... no po prostu czas pokaże ile sie nauczę:)  Dla zaspokojenia ciekawości dodam, że go sama nie uruchomiłam. Trzeba było tylko spojrzenia odpowiedniej osoby! I nikt więc nie powie, ze on uparty nie jest :D
Zapisane
Szeryf Wild West Ranch
Sheriff
Old Westman
*****
Offline Offline

wiadomości: 817



Zobacz profil WWW Email
Odp: Pomalutku.....
« Odpowiedz #1 : Kwiecień 16, 2008, 11:35:46 pm »

eh, Aldono... pomalutku i wiele cierpliwości:) By zrozumieć konia, trzeba zacząć myśleć jak on. Na zdjęciu które zamieściłaś, wygląda na to że chcesz by ten koń szedł za Tobą, ale w ten sposób on nie pójdzie. Próbujesz go ciągnąć, na co koń będzie zawsze stawiał opór, i patrzysz mu prosto w oczy a to gest drapieżnika i raczej to spojrzenie każe mu odejść:)))
Następnym razem zrobimy kilka ćwiczeń i umieścimy następne zdjęcie jak Shogun idzie grzecznie przy Tobie:)
Serdecznie pozdrawiam :)
Zapisane

Ahoj przygodo!!! www.wild-west.eu
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

WILD WEST RANCH | Działające na SMF 2.0.15.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 35 zapytaniami.