Witamy, Gość. Zaloguj się, lub zarejestruj proszę.


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Marzec 29, 2024, 03:45:35 pm

Zmień kolor:
Aktualności:
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
+  WILD WEST RANCH
|-+  Rok 2009
| |-+  Nasze imprezy, rajdy, tereny itp
| | |-+  Niespodziewany terenik...
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek. « poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Niespodziewany terenik...  (Przeczytany 4675 razy)
Szeryf Wild West Ranch
Sheriff
Old Westman
*****
Offline Offline

wiadomości: 817



Zobacz profil WWW Email
Niespodziewany terenik...
« : PaĹşdziernik 20, 2009, 09:56:11 pm »

To był terenik, którego nikt sie nie spodziewał. Mimo to niektórzy uczestnicy troszkę zaszaleli...
Zresztą, co tam niech same opiszą:):)
Chodzi mi oczywiscie o tych co jechali na Ozzym i Shadole...:P
Zapisane

Ahoj przygodo!!! www.wild-west.eu
Majka :)
Little cowboy
**
Offline Offline

Płeć: Female
wiadomości: 51


Zobacz profil Email
Odp: Niespodziewany terenik...
« Odpowiedz #1 : PaĹşdziernik 20, 2009, 10:56:52 pm »

Shadow.. Taak.. Tym razem miałam okazję pojeździć na tym konisiu.. Może napiszę.. Że jest dosyć ciekawy, troszeczkę marudny, tak jak osoba na nim siedząca ;D.. A terenik rzeczywiście był wieeeelką niespodzianką ;D.. I to jeszcze na nim :).. Na początku miałam stresika, gdy usłyszałam Shadow, później zapomniałam o wszystkim :P.. Ale było świetnie super i w ogóle no wiadomo :).. Zresztą jak zawsze.. Ale dzisiaj było troszeczkę inaczej.. Tak noo.. Całkiem inaczej.. W sumie to taki jeszcze mały, młody gupolek z niego i oczywiście miał tam jakieś swoje bunty.. Nad którymi starałam się zapanować.. Pewnie nie zawsze mi wyszło.. Ale no starłam się.. Na prawdę warto było.. I nie zamierzam na tym kończyć ;))..

A co do Ozziego.. To wypowie się ktoś inny :)..
« Ostatnia zmiana: PaĹşdziernik 20, 2009, 10:59:48 pm wysłane przez Majka :) » Zapisane
Shirgin
Greenhorn
*
Offline Offline

Płeć: Female
wiadomości: 48


Zobacz profil Email
Odp: Niespodziewany terenik...
« Odpowiedz #2 : PaĹşdziernik 21, 2009, 12:43:15 am »

A pewnie, ze wypowie:):) ale juuutro bo idem spać;)
Zapisane

"Gdy zajrzymy w głąb wspaniałego, dzikiego serca konia, musimy żywić nadzieje, że znajdziemy tam nasze własne serce"
Shirgin
Greenhorn
*
Offline Offline

Płeć: Female
wiadomości: 48


Zobacz profil Email
Odp: Niespodziewany terenik...
« Odpowiedz #3 : PaĹşdziernik 21, 2009, 09:10:42 am »

Niespodziewany terenik, to była dopiero niespodzianka! ;D
To był piękny dzień, pełen wspaniałych wrażeń i pracy nad samym sobą i nad konikami ;)
Maja pracowała z Shadowem, naszym uczniem szkoły podstawowej, a ja z Ozzym:), można powiedzieć, że uczniem szkoły średniej, ale z którym też trzeba jeszcze popracować, i przypomnieć pewne zasady.To jest konik, który ma swój świat, ale nie można mu za bardzo pozwolić by sie odrywał od tej rzeczywistości. Ma być z nami tu i teraz! i kropka.
Maja opisała terenik z Shadowem, dokładnie tak jak było, ja z Ozzym mieliśmy tworzyć troszkę tło dla Shadowa by nie czuł sie samotny, by wiedział, ze razem z nim jest też inny konik ;) . No ale żeby nie było w tym tereniku nie byłyśmy same, cały czas czuwało nad nami czujne oko Sheryfa, wspierane byłyśmy dobrymi radami i wskazówkami, jak krok po kroku postępować. No i oczywiście lekcja pokory przypadła też Shadowi a my mogłyśmy obserwować tą piękną współpracę człowieka i konika :DNo chyba tyle...:):)
Dziękuje za wspaniały terenik wszystkim uczestnikom, to był piękny dzień ;D
No a teraz... komu w drogę temu but na nogę...Ahoj Przygodo!
Zapisane

"Gdy zajrzymy w głąb wspaniałego, dzikiego serca konia, musimy żywić nadzieje, że znajdziemy tam nasze własne serce"
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

WILD WEST RANCH | Działające na SMF 2.0.15.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 34 zapytaniami.