Witamy, Gość. Zaloguj się, lub zarejestruj proszę.


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Marzec 29, 2024, 07:14:56 am

Zmień kolor:
Aktualności:
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
+  WILD WEST RANCH
|-+  Rok 2009
| |-+  Nasze imprezy, rajdy, tereny itp
| | |-+  Teren nad morze !
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek. « poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Teren nad morze !  (Przeczytany 3209 razy)
Calamity Jane
Sheriff
Westman
*****
Offline Offline

Płeć: Female
wiadomości: 390


Yee - haw !! ;D


Zobacz profil Email
Teren nad morze !
« : Listopad 26, 2009, 02:58:16 am »

To będzie pierwszy od dłuuuuższego czasu teren BEZ Sheriiffa. Ale zapewniam Was, że intensywnie o nas myśli - Nie puściłby Was przecież tak O, po prostu ZE MNĄ ! :)
Teren nad morze do Mechelinek odbędzie się w najbliższą NIEDZIELĘ o godz. 11. Zbieramy się na Rancho oczywiście wcześniej i dokładnie szorujemy nasze kopytne pociechy ;]
W programie:
- 3 godziny "męczenia dosiadu",
- podśpiewajki Panny Majki,
- coś dla Morsów! - wspólna kąpiel z koniem w morzu - NIEOBOWIĄZKOWA :)
- i oczywiście łapanie każdego podmuchu wiatru we włosy, pędząc na "wolności"...

Nie możesz tego przegapić ! :))

Koszt: 90 zł

Dafne   - Ewa
Shakira  - Asia
Delta    - Aga
Shogun - Natalia
Shadow - Majka
Phoenix - Dominika
Ozzy     - ?
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2009, 05:27:21 pm wysłane przez Calamity Jane » Zapisane

Dobry trener słyszy, gdy koń do niego mówi.
Wielki trener słyszy nawet jego szept...
Shirgin
Greenhorn
*
Offline Offline

Płeć: Female
wiadomości: 48


Zobacz profil Email
Odp: Teren nad morze !
« Odpowiedz #1 : Listopad 30, 2009, 02:27:01 am »

Niedziela 29.11 Teren nad morze :D

W teren pojechały:
Dafne   - Ewa
Shakira  - Asia
Delta    - Aga
Shogun - Natalia
Shadow - Majka
Phoenix - Dominika
Ozzy     - ? tym znakiem zapytania okazałam sie Ja ;D Kasiaa.

A było to tak...
W teren wyruszyło 7 Wspaniałych Kowbojek z Dzikiego Zachodu( 7 Wspaniałych ;D ;D )
Pogoda z rana strasznie nam nie sprzyjała, padało, było szaro i w ogóle.
"Deszcze niespokojne potargały las, a My na ten teren wyruszymy wraz ;D i tak było.Oczywiście przed wyruszeniem kilka poprawek, popręgów, strzemion itd ;).
I...wyruszamy!!! by porwać sie niespokojnym wiatrom i ponieść dzikiej wolnosci ;D
Po naszym wyruszeniu pogoda nawet sie poprawiła, przestało padać i troszke sie przejaśniło.
Jadac spokojnie przez las, ja zaczełam kombinować z moimi strzemionami...ekhm..jednym..no i nic nie wymyślilam i jechałam bez ;) Ewcia również nie miała strzemion ;), ale Ewcia to Ewcia co to dla niej ::).
No ok jedziemy dalej i sobie myśle ok, teraz jak mi sie siodło nie rozleci to bedzie dobrze ;D Kasiu musisz sobie poradzić, bedzie dobrze hehehehe 8)
Ok wjeżdzamy na piaszczystą drogę....i galoooop....IHAAAAA!!!...po chwili Shogun z Natalia zaczął brykać koziołki i o mało nie wypadła, no ale zaraz sie uspokoił i ruszyłyśmy dalej.
W lesie koniki nam sie troche ślizgały, i nawet po drodze spotkałyśmy dwie starsze Panie i stwierdziły, że nasze konie powinny być podkute, to by sie tak nie ślizgały( Kurka siwa!! mądralińskie sie znalazły, niech lepeij one uważaja by sie nie ślizgać bo wtedy beda musiały sobie butki podkuć) ;D hahahhahahah
W miedzy czasie była jeszcze mała poprawka kocyka Shoguna bo troche mu spadał, Ewcia pomogła Natali i ruszyłyśmy daaaleeej.
Przed nami ukazują sie piękne widoczki, pomimo tego, że było szaro, było pięknie!! ;).
No to jazda, wjeżdzamy galooopem na przeorane pole, konie zaczęly tonać w tej ziemi , jak w bagnie a galop jak w zwolnionym tempie, i raptem ŁUBUDUUU!!!
Dominika z siodłem leży w ziemi a Czarny sobie drepta do przodu.Ewcia złapała Czarnego i pomogła Misi założyć siodło, No dobra mamy ruszać a raptem Shadow kopu, kopu :D i łup w ziemie jak wielbłąd, po chwili Majka sie pozbierała, a z tyłu Shakira postanowiła również skorzystać z tego planu HAHAHA( nawet z daleka gęsi sie zaczęły z nas śmiać). No nic Aga stwierdziła, że to jest jak w tym filmie z przeznaczeniem, każdego cos dzisiaj spotka, teraz kto nastepny????????? HAHAAH wiadomo, ze JAAA ;D.
Kurde nooo, jechałam przez krzaki, łaki, pola i było dobrze:) wjeżdzamy na prosta polna dróżkę i Łup Ozzy sie potknał ,no a ja z głowa w chmurach i od razu jak szybko sie przytuliłam do szyi Ozziego, sciagnal mnie na ziemie chłop :D Ozzy kłusuje, ja wisze, wisze noga sie przekreca no jeszcze chwila wdrapie
 sie...Eh..lepiej zatrzymam go , uspokoje i zaraz wsiade:P.Ekipa sie zatrzymała i czekała aż ja sie wdrapie na niego, a to nie było takie łatwe z tym zmasakrowanym siodłem,ani rożka sie przytrzymać bo sie urwie ani z tyłu bo siodło sie przekręca, no nie było tak łatwo, w końcu HOP! i znowu w siodle, juz nie z głowa w chmurach  ;D Uff nie jest źle, jedziemy dalej a przed nami ukazała sie niewielka górka ale za to bardzo stroma, ale koniki hop jeden za drugim( Uff dobrze, ze ja hop nie zrobiłam do tyłu:), delikatny galop i jesteśmy na górze. Łaki, lasy, pola i błotnista drózka :D.Shadow chyba jest fanem programu "You can dance" bo postanowił nam zaprezentować swoj taniec na błocie( a moze pomylilo mu sie i to miało być Konie Tańczą na błocie ;D ;D)ale to juz on wie o co mu chodziło.
Drogą w dół i przed nami plaża na Mechelinkach" Morza szum, ptaków śpiew złota plaża pośród drzew" ;D
Juuupiii koniki Hop! do wody a Shadow...Hmmm..pomyślał" Co w tym fajnego w tym morzu, ja tam sie nie bawie i nawet gdyby  mi grozili ciagneli i tak nie wejde, bede uparty jak osioł," Eh... no nie rzuca słow na wiatr i tak było ;) ale Shadow uważaj my tak łatwo sie nie poddajemy!!Jeszcze poczujesz smak morza .Gdy inne koniki korzystały z uroków morza, ja postanowiłam pospacerować troszke z moim Ozzym, ale troche nam nie wychodziło bo piasek strasznie sie zapadał i nogi tam toneły w nim, Delta tez raz sie zapadła.
Ok wracamy misja nad morze zakończona:).
No i przed nami znowu piękne krajobrazy, łaki, lasy pola. I górka... i galoop:):), jedziemy no i Delta zaczeła troche brykać Agnieszce ale na szczęście pojechały dalej ;) i nic sie nie stało..
Droga do domu była już spokojniejsza konie i my już czuliśmy, ze powoli zbliżamy sie na Rancho, troszke już zmeczeni ale zadowoleni z naszej wyprawy ;D.
Jeszcze troche kłusu przez las..atup, tup tup, Alć ałć moj tyłek, skrzyp, skrzyp zaraz siodło sie rozleci ;D.Nie chce juz jechać na tym siodle, O Nie!!, ale co tam jakos sobie poradziłam ;)
Z daleka przywitało nas radosne rżenie Wicherka.
Ranchoooo ;D ;D Juhuuuu!!!
Po rozsiodłaniu i wyczyszczeniu koników, Dominkia, Agnieszka i Natalia poszły jeszcze pobrykać na tor quadowy, pochlapać sie w błotku jak świnki a Ewcia, Majka i ja powrzucałyśmy konikom słomy i siana. No a potem na chwilke do campingu, przebrac sie, posmiac, w miedzy czasie ja jeszcze szybko skoczylam nakarmic koniki, pozamykac im drzwiczki i do domu :))
Ahoj Przygodo!!!
Dzięki Wszystkim za teren :D do następnego ;)
A teraz ide spać, o! :D
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2009, 02:30:20 am wysłane przez Shirgin » Zapisane

"Gdy zajrzymy w głąb wspaniałego, dzikiego serca konia, musimy żywić nadzieje, że znajdziemy tam nasze własne serce"
Agnieszka repeta
Greenhorn
*
Offline Offline

wiadomości: 28


Zobacz profil Email
Odp: Teren nad morze !
« Odpowiedz #2 : Listopad 30, 2009, 04:18:03 pm »

to sie rozpisalas kasia ja tez strasznie dziekuje i cos nowego 7 kowbojek ;D
Zapisane

gdyby koń o swej sile wiedział żaden by na nim nie usiedział ;]
Calamity Jane
Sheriff
Westman
*****
Offline Offline

Płeć: Female
wiadomości: 390


Yee - haw !! ;D


Zobacz profil Email
Odp: Teren nad morze !
« Odpowiedz #3 : Listopad 30, 2009, 05:19:39 pm »


W lesie koniki nam sie troche ślizgały, i nawet po drodze spotkałyśmy dwie starsze Panie i stwierdziły, że nasze konie powinny być podkute, to by sie tak nie ślizgały( Kurka siwa!! mądralińskie sie znalazły, niech lepeij one uważaja by sie nie ślizgać bo wtedy beda musiały sobie butki podkuć) ;D hahahhahahah



...Albo nowe zęby wstawić :)
Zapisane

Dobry trener słyszy, gdy koń do niego mówi.
Wielki trener słyszy nawet jego szept...
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

WILD WEST RANCH | Działające na SMF 2.0.15.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 34 zapytaniami.